Kerkenraad Wijk West

Predikant:
ds. B.L.P. Tramper
Zinkweg 119, 3262 BE
(0186) 62 20 68
Scriba/Ouderling-kerkrentmeester
R.E.A. Slingerland
Adm. Helfrichsingel 28, 3262 EB
(0186) 61 64 31
mail scriba
Jeugdouderling
J. Verkade
Lepelaar 49, 3263 BG
(0186) 61 06 62
Evangelisatie ouderling
J.J.H. Melissant
Martin Luther Kingerf 2, 3263 EN
(0186) 61 86 12
mail evangelisatieouderling
K. van der Linden
Boeier 10, 3263 PA
(0186) 62 58 39
A.J. Bliek
Zinkweg 198, 3262 BH
(0186) 61 53 64
A.J. Vedder
Lepelaar 10, 3263 BH
(0186)72 21 22
C.L. Brussaard
Zinkweg 189, 3262 BH
(0186) 62 38 52
J.D. van Putten
Voorstraat 2, 3264 AX N-Bld
(0186) 69 26 20
  H.A. van der Kuijl
Klipper 144, 3263 NB
(0186) 62 03 16
L. Lagerwerf
Wiardi Beckmanstraat 4, 3262 VP
(0186) 61 65 44

 

Ouderling-kerkrentmeesters
R.E.A. Slingerland Adm. Helfrichsingel 28, 3262 EB
(0186) 61 64 31
A. Schipper Hammepad 13, 3263 EG
(0186) 61 73 19
R. van Ettinger Winterkoning 21, 3263 RG
(0186) 61 63 29
Kerkrentmeesters
L.A. Hokke Laning 42, 3264 AK N-Bld
(0186) 69 45 24
A.H. den Hartog Karel Doormanstraat 62, 3262 PE
(0186) 61 82 01
Diakenen
A.J. Visser Martin Luther Kingerf 18, 3263 EN
(0186) 68 38 70
W.J.J. Appeldoorn Frenkelerf 10, 3263 EE
(0186) 61 46 50
C.P. Reedijk Tj. Hiddesplantsoen 22, 3262 EL
(0186) 61 01 10
G.A. van Driel S. Goudswaardstraat 9, 3262 GK
(0186) 61 85 91

Sectie-indeling Wijk West

Sectie 1: A.J. Bliek, Zinkweg 198, (0186) 61 53 64
De gemeenteleden die wonen in Nieuw-Beijerland, Piershil, Zuid-Beijerland en Goudswaard.

Sectie 2: Ouderling L. Lagerwerf, Wiardi Beckmanstraat 4, (0186) 61 65 44
Aalscholver, Bergeend, Binnenpad, Cornelis Boekepad, Eidereend, Fazant, Fuut, Griendwerker, Grutto, Hoefsmid, Kievit, Kuifeend, Lepelaar, Lijster, Meerkoet, Merel, Maria Montessoriepad, Ooievaar, Helen Parkhurstweg, Patrijs, Plevier, Randweg, Reiger, Rietsnijder, Roerdompweg, Roodborst, Rudolf Steinerpad, Scholekster, Sigarenmaker, Waterhoen, Winterkoning, Zilvermeeuw, Zoomwijcklaan, 1e en 2e Kruisweg, Plaatseweg, Vuurbaken, Nieuwe Zinkweg en Zinkweg (vanaf nr. 185)

Sectie 3: Ouderling K. van der Linden, Boeier 10, (0186) 62 58 39
Achterhuis, Achtersloot, Bakhuis, Boeier, Boerderijweg, Botter, Deel, Fregat, Graanzolder, Hoepelmaker, Hooizolder, Karrespoor, Kempenaar, Klinket, Klipper, Klompenmaker, Koetshuis, Korengracht, Mandenmaker, Molenaar (inclusief “De Open Waard”), Schoener, Schouw, Spuidijk, Stee, Tjalk, Uitloop, Vlasakkerweg, Voorhuis, Wagenschuur, Waterstoep, Weegpad, Wolweversweg, Zadelmaker, Zeilmaker.

Sectie 4: Ouderling H.A. van der Kuijl, Klipper 144, (0186) 62 03 16
Beetwortelweg, Van den Bergstraat, Boerserf, Bonhoeferstraat, Bootstraat, Bunche-erf, Henri Dunantstraat, Frenkelerf, Ben Goerionpad, Hammarskjöldstraat, Hammepad, Den Hartogerf, Havendam, Buitenhavenstraat, Martin Luther Kingerf, Koopmanstraat, Van Leeuwenerf, Loethoeli-erf, Marshallerf, Beneden Molendijk, Molendijk, Nansenerf, Roodpad, Albert Schweitzererf, Bertha von Suttnererf, Van Tijnerf, Ullmanstraat, Vierwiekenplein.

Sectie 5: Ouderling A.J. Vedder, Lepelaar 10 (0186) 72 21 22
Van Brakelstraat, Karel Doormanstraat (vanaf Abel Tasmanstraat), Evertsenstraat, Jan van Galenstraat, Kerkstraat, Van Kinsbergenstraat, Kortenaerstraat, Van Linschotenplein, Middelstraat, Nobelstraat, Peperstraat, Van Speijkstraat, Touwslagerspad, West-Voorstraat, Waterstal, Zinkweg (nummers 1 t/m 183).

Sectie 6: Ouderling C.L. Brussaard, Zinkweg 189, (0186) 61 84 65
Van Almondestraat, Banckertstraat, Bestevaerplein, Boisotstraat, Piet Heinstraat, Admiraal Helfrichsingel, Tjerk Hiddesplantsoen, Houtmanstraat, Van Lumeystraat, Aert van Nesstraat, Olivier van Noortsingel, Jacob Roggeveenstraat, Admiraal de Ruyterstraat (vanaf Abel Tasmanstraat), Van Spilbergenstraat, Bloys van Treslongstraat, M.H. Trompstraat, Van Wassenaerstraat, Witte de Withstraat.

Sectie 7: Ouderling J.D. van Putten, Voorstraat 2, 3264 AX Nieuw-Beijerland, (0186) 69 26 20
Wiardi Beckmanstraat, Jeroen Boschstraat, Titus Brandsmastraat, Breughelstraat, Dokwerkerlaan, Govert Flinckstraat, Anne Franksingel, Vincent van Goghplein, S. Goudswaardstraat, Van Goyenstraat, Grebbestraat, Frans Halsstraat (exclusief “De Egmontshof”), Hobbemaplein, Mevr. Traas de Jagerstraat, De Lairessestraat, A.W. Lipsstraat, Mariniersweg, Jacob Marisstraat, Mesdagstraat, Mondriaanstraat, M. Oosteromstraat, Van Ostadestraat, Paradijs, Johan Poststraat, Paulus Pottersingel, Rembrandtstraat (oneven nummers vanaf 63, even nummers vanaf 46), Van Ruysdaelstraat, Mej. N. Schipperstraat, Jan Tooropstraat, J.A. Vermaasstraat, Johan Vermeerstraat, Willem Vrijlandtstraat, Waalhavenstraat.

Klik hier om de Plaatselijke Regeling van Wijkgemeente West te downloaden.

Voor elke datum geldt: Deo Volente