Kerkdiensten

Zondag 23 december 2018 – 4e Advent
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Bethelkerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. J.J. ten Brinke

 

Dinsdag 25 december 2018 – 1e Kerstdag
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper

 

Woensdag 26 december – 2e kerstdag 2018
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper -
Viering Kerstfeest Zondagschool
Bethelkerk Geen dienst

 

Zondag 30 december 2018
Dorpskerk 09.30 Ds. M. Messemaker, Nijkerk
17.00 Ds. M. Klaassen, Arnemuiden
Bethelkerk 09.30 Ds. R.R. Eisinga, Bergambacht
17.00 Ds. A. Bloemendal, Ederveen

 

Maandag 31 december 2018 – Oudejaarsdag
Dorpskerk 19.00  Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk  Geen dienst
Dinsdag 1 januari 2019 – Nieuwjaarsdag
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
Bethelkerk Geen dienst

 

Zondag 6 januari 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. C.J. van der Plas, Zwijndrecht
17.00 Ds. M Klaassen, Arnemuiden
Bethelkerk 09.30 Ds. G.J. Anker, Ooltgensplaat
17.00 Ds. A.J. van den Herik, Moerkapelle 

 

Zondag 13 januari 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper

 

Zondag 20 januari 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Bethelkerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. J.J. ten Brinke

 

Zondag 27 januarie 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. J.J.ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper

 

Zondag 3 februari 2019
Dorpskerk 09.30 Prop. M. van Dalen, Arnemuiden
17.00 Ds. A. Bloemendal, Ederveen
Bethelkerk 09.30 Ds. J. Blom, Ridderkerk
17.00 Ds. M.B. van den Akker, Nieuwerkerk a/d IJssel

 

Zondag 10 februari 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. C. H. Hogendoorn, Katwijk
17.00 Ds. J. J. ten Brinke -
Voorbereiding Heilig Avondmaal 
Bethelkerk 09.30 Ds. A. van Vuuren, Capelle a/d IJssel
17.00 Ds. B.L.P. Tramper -
Voorbereiding Heilig Avondmaal 

 

Zondag 17 februari 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. J. J. ten Brinke -
Bediening Heilig Avondmaal 
17.00 Ds. J. J. ten Brinke -
Dankzegging Heilig Avondmaal
Bethelkerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper -
Bediening Heilig Avondmaal
17.00 Ds. B.L.P. Tramper -
Dankzegging Heilig Avondmaal

 

Zondag 24 februari 2019
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P.Tramper
17.00 Ds. J.J.ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper

 

Zondag 3 maart 2019 – 1e Lijdenszondag
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. J. Lohuis, Scherpenisse
Bethelkerk 09.30 Ds. L. W. den Boer, Sliedrecht
17.00 Ds. J.J.ten Brinke

 

Zondag 10 maart 2019 – 2e Lijdenszondag
Dorpskerk 09.30 Ds. C. Doorneweerd, Strijen
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke 
17.00 Nog niet bekend

 

Woensdag 13 maart – Biddag
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Bethelkerk Geen dienst

 

Zondag 17 maart 2019 – 3e Lijdenszondag
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. H.J. Lam, Werkendam
Bethelkerk 09.30 Ds. H.G. van der Ziel, Waarder
17.00 Ds. B.L.P. Tramper

 

Zondag 24 maart 2019 – 4e Lijdenszondag
Dorpskerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke
17.00 Ds. B.L.P. Tramper
Bethelkerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper 
17.00 Ds , J, J, ten Brinke

 

Zondag 31 maart – 5e Lijdenszondag 
Dorpskerk 09.30 Ds. B.L.P. Tramper
17.00 Ds. J.J. ten Brinke
Bethelkerk 09.30 Ds. J.J. ten Brinke 
17.00 Ds. B.L.P. Tramper

Voor elke datum geldt: Deo Volente